Пребарување
Euro
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Електричен Бокал Инокс

  Јачина: 2200 W Капацитет : 1.7Л
  €15,84
  i h
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично