Пребарување
Euro
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Зеленчук

  Погледнете како Грид Листа
  Сортирај по
  Прикажи по страна
  Фотографија од Брокула
  Фотографија од Домати
  Фотографија од Домати Розеви
  Фотографија од Шери Домати
  Фотографија од Компир

  Компир

  Цената е за 1Кг

  €0,94
  Фотографија од Краставица
  Фотографија од Кромид
  Фотографија од Моркови
  Фотографија од Пиперки Благи
  Фотографија од Тиквица

  Тиквица

  Цената е за парче

  €0,77
  Фотографија од Зелка

  Зелка

  Цената е за кг

  €0,62
  Фотографија од Магдонос

  Магдонос

  Цената е за парче

  €0,35
  Фотографија од Марула

  Марула

  Цената е за парче

  €0,72
  Фотографија од Карфиол

  Карфиол

  цената е за кг

  €2,56
  Фотографија од Млад кромид

  Млад кромид

  цената е за 3-4 парчиња (китка)

  €0,43
  Фотографија од Авокадо
  Фотографија од Ајсберг Салата

  Ајсберг Салата

  cenata e za kg

  €3,52
  Фотографија од Бабури

  Бабури

  cenata e za kg

  €4,69
  Фотографија од Лути пиперки
  Фотографија од Ѓумбир