Пребарување
Euro
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Зелка

  Цената е за кг

  €0,62
  i h
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично
  Клиенти кои го купиле овој артикл исто така купиле
  Фотографија од Кафе Гранд Black & Easy 11 гр без шеќер
  Фотографија од Паштета Кокошкина Аргета 95г
  Фотографија од Најлепше Жеље Млечна 90г
  Фотографија од Аktivia Oброк 198 gr