Пребарување
Euro
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Тостер & Скара

  Јачина (W) : 2000

  Капацитет (Парчиња) : 6

  Регулација на топлината : Да

  Вид на Плоча : Тефлон

  Одвојна Плоча : Да Функција на Скара : Да 180° Отварање на Горната Плоча : Да

  €44,00
  i h
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично